K1: Kuidas valmistatakse Incoloy Alloy 800 õmblusteta torusid ja mis muudab selle kriitiliste rakenduste jaoks keevistorust paremaks?
A:Incoloy Alloy 800 õmblusteta toru on toodetud ilma pikisuunalise keevisõmbluseta, pakkudes loomupäraseid terviklikkuse eeliseid kõrge -rõhu, kõrge-temperatuuri ja söövitavate vedelike kasutamisel. Tootmisprotsess muudab tahke tooriku kuumtöötlemise ja külmviimistluse abil õõnsaks toruks.
Tootmisprotsess – õmblusteta toru:
| Samm | Protsessi kirjeldus | Kvaliteedikontrolli punkt |
|---|---|---|
| 1. Sulatamine ja valamine | VIM + VAR (vaakum induktsioon sulatatud + vaakumkaar ümbersulatatud) esmaklassilistele klassidele; AOD + pidev valamine standard | Keemia kontrollimine, kaasamise kontroll |
| 2. Toorikute ettevalmistamine | Valatud ümmargune toorik on konditsioneeritud (defektide eemaldamiseks lihvitud pind) | Tooriku ultraheliuuringud |
| 3. Rotary augustamine | Toorikud kuumutatakse 1150-1250 kraadini, seejärel pööratakse ja lükatakse üle augustatava korgi, et luua õõnes kest | Seina paksuse ühtlus |
| 4. Ekstrusioon (valikuline) | Väiksemate läbimõõtude või raskete sulamite puhul pressitakse toorik läbi matriitsi | Pinna kvaliteet, kontsentrilisus |
| 5. Külmtõmbamine (mitu läbimist) | Õõnes kest tõmmatakse läbi karbiidist stantside üle torni, et vähendada OD ja seina | Mõõtmete täpsus, pinnaviimistlus |
| 6. Lahuse lõõmutamine | 980-1050 kraadi (1800-1920 kraadi F) kontrollitud atmosfääris või vaakumis, millele järgneb kiire jahutamine (paksude seinte jaoks vesijahutus) | Ümberkristalliseerimine, karbiidi lahustumine |
| 7. Sirgendamine ja lõikamine | Pöörlev sirgendaja, lõigatud pikkusega | Sirgus, ots kandiline |
| 8. Mittepurustav testimine | Ultraheli (UT) või pöörisvool (ET) 100% toru mahust | Tuvastage sise- ja pinnadefektid |
| 9. Hüdrostaatiline testimine | Iga toru rõhk on testitud | Lekke terviklikkus |
Miks on õmblusteta kriitilistes rakendustes parem kui keevitatud toru?
| Kinnisvara | Õmblusteta toru (ASTM B407) | Keevitatud toru (ASTM B705) |
|---|---|---|
| Keevisõmblus | Mitte ühtegi | Pikisuunaline keevis olemas |
| Rikke algatamise saidid | Ainult põhimetall | Keevisõmblus, kuumusest{0}}mõjutatud tsoon (HAZ) |
| Korrosioonikindlus | Läbivalt ühtlane | Võimalik eelisrünnak keevisõmblusel |
| Roomamise tugevus | Vormiriietus | Madalam keevisõmbluses (jämedam tera) |
| Rõhu reiting | Sama seina paksuse korral kõrgem | Piiratud keevisliidete faktoriga |
| Vesiniku teenus | Suurepärane | H-hapranemise oht keevisõmblusel |
| Tsükliline temperatuur | Hea termiline väsimuskindlus | Termilised väsimuspraod keevisõmblusel |
| NDE nõue | Mahuline UT (valikuline, kuid soovitatav) | 100% UT keevisõmblus kohustuslik |
| Maksimaalne suurus | Tavaliselt vähem kui 12" NPS või sellega võrdne | Kuni 24" NPS või suurem |
Keevisõmbluse puudumine – kriitiline eelis:
Õmblusteta torus ei ole:
Kuum{0}}mõjutatud tsoon (HAZ) muudetud mikrostruktuuriga
Keevitada erineva koostisega metall (kui kasutatakse täiteainet)
Keevisõmbluse termilise tsükli jääkpinge
Sulandumise, poorsuse või läbilõike puudumise oht
Sensibiliseerimine (kroomkarbiidi sadestumine) keevitamisel
Miks see on oluline:
| Rakendus | Õmblusteta eelis |
|---|---|
| High-pressure gas (>100 baari) | Keevisõmblus ei lõhkeks |
| Vesiniku teenus | Puudub keevisõmblus HAZ vesiniku rabedaks muutumiseks |
| Hapugaas (H₂S, NACE) | Keevisõmblusel pole kõvasid kohti |
| Cyclic high-temperature (>500 kraadi) | Termilise väsimuse tõttu ei teki keevisõmblusel pragusid |
| Tuumateenistus (ASME III) | Koodinõue enamiku rakenduste jaoks |
| Ultra{0}}puhas (pooljuht, farmaatsia) | Puudub sisemine keevisõmblus osakeste püüdmiseks |
Külmtõmbamise eelised (vs. ainult kuumviimistlusega):
Külmtõmbamine (mitu läbimist vahepealse lõõmutusega) annab:
| Kasu | Selgitus |
|---|---|
| Rangemad mõõtmete tolerantsid | OD: ±0,05 mm, sein: ±10% |
| Siledam pinnaviimistlus | Hele lõõmutatud pind (Ra vähem kui 0,8 µm või sellega võrdne) |
| Paremad mehaanilised omadused | Töökarastamisel ja rekristalliseerimisel rafineeritakse tera |
| Võimalikud õhemad seinad | Sein minimaalselt 0,5 mm vs . 2.5 mm kuumviimistlusega |
| Parem kontsentrilisus | Ümbermõõdu ühtlane sein |
Õmbluseta toru spetsifikatsioon:
Õmblusteta toru, Incoloy 800 (UNS N08800), ASTM B407, 4" NPS, ajakava 40S, külmtõmmatud, lahusega lõõmutatud ja särav lõõmutatud, 100% ultraheliga testitud ASTM E213 järgi. Iga toru hüdrostaatiliselt testitud. Veski testimise aruanded vastavalt EN 1020-le.
Kokkuvõte:Incoloy Alloy 800 õmblusteta toru valmistatakse tahke tooriku pöörleva augustamise või ekstrusiooniga, millele järgneb külmtõmbamine ja lahusega lõõmutamine. Keevisõmbluse puudumine tagab suurepärase terviklikkuse kõrge-rõhu,-kõrgtemperatuuri, vesiniku, hapugaasi, tuuma- ja üli-puhaste rakenduste jaoks. Kuigi õmblusteta toru on kallim kui keevitatud toru, on see eelistatud ja sageli kohustuslik valik kriitilise teeninduse jaoks.
Q2: Millised on Incoloy 800 õmblusteta torude peamised ASTM-i spetsifikatsioonid ja kuidas need erinevad?
A:Mitmed ASTM-i spetsifikatsioonid hõlmavad Incoloy 800 õmblusteta torusid, millest igaüks on kohandatud konkreetsetele rakendustele ja suurusvahemikele. Õige spetsifikatsiooni valimine tagab, et toru vastab nõutavatele mõõtmete tolerantsidele, katsetamisele ja kvaliteeditasemetele.
Õmblusteta Incoloy 800 toru peamised spetsifikatsioonid:
| Spetsifikatsioon | Pealkiri | Esmane rakendus | Suuruste vahemik |
|---|---|---|---|
| ASTM B407 / ASME SB407 | Õmblusteta toru (nikkel-raud-kroomisulam) | Üldprotsess torustik, kõrge temperatuur | 1/8" kuni 12" NPS |
| ASTM B163 / ASME SB163 | Õmblusteta kondensaatori- ja soojusvaheti{0}}torud | Soojusvaheti torud, kitsad tolerantsid | 1/8" kuni 3" OD |
| ASTM B829 | Üldnõuded torudele | Lisandid B407, B163 (mõõtmed, NDE) | Kõik suurused |
Üksikasjalik võrdlus – B407 vs. B163:
| Parameeter | ASTM B407 (toru) | ASTM B163 (toru) |
|---|---|---|
| Toote vorm | Toru (standardsed NPS-i suurused) | Toru (täpne OD määratud) |
| Tüüpilised suurused | 1/8" kuni 12" NPS | 6 mm kuni 76 mm OD (1/4" kuni 3") |
| Seina paksus | Ajakava 5S, 10S, 40S, 80S või kohandatud | Määratud mm või tollides (nt 1,65 mm) |
| OD tolerants | ASME B36.19 kohta (nt ±0,4 mm 2-tollise NPS-i jaoks) | Tihedamaks: ±0,08 mm OD jaoks<25 mm |
| Seina taluvus | ±12,5% nimiväärtusest (minimaalne sein) | ±10% nominaalsest (keskmisest) |
| Pinnaviimistlus | Marineeritud või helelõõmutatud | Tavaliselt särav lõõmutatud |
| Lamestamise test | Nõutav | Nõutav |
| Ääriku test | Väiksema läbimõõdu jaoks | Nõutav |
| Hüdrostaatiline test | Nõutav (iga toru) | Nõutav (iga toru) |
| NDE | Pole kohustuslik (aga tavaline) | Pole kohustuslik (aga tavaline) |
| Tüüpiline rakendus | Protsessi torustik, ahjude ülekandeliinid | Soojusvahetid, kondensaatorid, jahutid |
Millal määrata B407 (toru):
Peamised protsessiliinid keemiatehastes või rafineerimistehastes
Kõrge{0}}temperatuuri ahju torustik (patsid, kollektorid)
Auruliinid elektritootmises
Üldine vedeliku transport, kus NPS-i suurused on standardsed
ASME B31.3 protsessi torustikusüsteemid
Millal määrata B163 (toru):
Kest{0}}ja-torusoojusvahetid (toru pool)
Kondensaatorid ja jahutid
Instrumentatsiooniliinid
Rakendused, mis nõuavad torude -to{1}}toru lehtede valtsimisel ranget väliskülje tolerantsust
Väikesed läbimõõdud (<3" OD)
ASME SB nimetused:
SB407on ASME katla ja surveanuma koodi ekvivalent ASTM B407
SB163on ASTM B163 ASME ekvivalent
ASME koodiga -templiga anumate või torusüsteemide puhul määrake ASTM-i asemel SB
Täiendavad spetsifikatsioonid (vajadusel lisage):
| Nõue | Spetsifikatsioon | Millal lisada |
|---|---|---|
| Ultraheli uuring | ASTM E213 (lisage B407-le või B163-le) | Kõrg{0}}rõhk, vesinik, hapu teenus |
| Pöörisvoolu uurimine | ASTM E309 või E571 | Soojusvaheti torustik (tuvastab auku) |
| Teradevahelise korrosiooni test | ASTM G28 (meetod A) | Kontrollige lahuse õiget lõõmutamist |
| Tera suuruse määramine | ASTM E112 | Creep teenuse kinnitus |
| Kõvaduse test | ASTM E18 või E10 | Hapugaas (NACE MR0175) |
| Positiivne materjali identifitseerimine (PMI) | ASTM E1476 | Iga toru pikkus |
Tellimisnäide – soojusvaheti torud (B163):
Õmblusteta toru, Incoloy 800 (UNS N08800), ASTM B163, 19,05 mm OD × 1,65 mm sein × 6000 mm pikkus. Lahuslõõmutatud, särav lõõmutatud viimistlus, 100% pöörisvool testitud ASTM E571 järgi. Lamestamise ja ääriku test B163 järgi. Hüdrostaatiline test kuni 15 MPa. Veski katsearuanded standardi EN 10204 tüübi järgi 3.1.
Tellimisnäide – protsessitoru (B407):
Õmbluseta toru, Incoloy 800 (UNS N08800), ASTM B407, 6" NPS, ajakava 40S, lahusega lõõmutatud ja marineeritud, 6000 mm pikkus . 100% ultraheli testitud ASTM E213 järgi. Hüdrostaatiline test kuni 10 MPa. Iga toru aruanne 1 testitud 0 tüüp 1 PMI kohta.
Levinud viga – B163 kasutamine suurte läbimõõtudega:
B163 ei kehti torude puhul, mille läbimõõt on üle 3". 4" NPS ja suuremate puhul tuleb kasutada B407. Vastupidiselt võivad B407 tolerantsid olla liiga lõdvad, et soojusvahetites torude täppistoru -ja -toru leht veereks.
Kokkuvõte:ASTM B407 on õige spetsifikatsioon Incoloy 800 õmblusteta torude jaoks standardsetes NPS suurustes (1/8" kuni 12") üldiste protsesside ja kõrge temperatuuriga torustike jaoks. ASTM B163 kasutatakse väiksema -läbimõõduga (väiksem või võrdne 3 tolli) soojusvaheti ja kondensaatori torude jaoks, mis nõuavad suuremat tolerantsi ja spetsiifilist pinnaviimistlust. ASME koodiga rakenduste puhul kasutage SB407 või SB163. Täiendavad NDE, korrosiooni- ja kõvaduse testid tuleks määrata vastavalt kasutustingimustele.
Q3: Millised on Incoloy 800 õmblusteta torude tüüpilised rakendused ja tööstusharud?
A:Incoloy 800 õmblusteta toru on ette nähtud tööstusharudes, kus nõutakse kõrge temperatuuritugevuse, oksüdatsioonikindluse, kloriid-SCC-kindluse ja mõõduka korrosioonikindluse kombinatsiooni. Sujuv konstruktsioon on kriitiliste, kõrgsurvete{3}}või tsükliliste teenuste jaoks hädavajalik.
Peamised tööstusharud ja rakendused:
1. Keemiline ja naftakeemiline töötlemine
| Rakendus | Kasutustingimused | Miks õmblusteta Incoloy 800? |
|---|---|---|
| Steam metane reformer (SMR) patsid | 750-850 kraadi, 15–30 baari, H₂-rikas | Roomamistugevus, vastupidavus karburiseerumisele |
| Etüleeni krakkimisahju ülekandeliinid | 800-900 kraadi, termotsükkel | Termiline väsimuskindlus, oksüdatsioon |
| Hüdropuhasti heitvee torustik | 400-650 kraadi, H₂ + H2S | Vesiniku rünnakukindlus, H₂ jaoks vajalik õmblusteta |
| Lämmastikhappe tehase torustik | <60°C, HNO₃ | Passiivse filmi stabiilsus |
| Fosforhappe aurustid | 100-150 kraadi, H₃PO4 + kloriidid | SCC-kindlus, üldine korrosioonikindlus |
2. Elektritootmine
| Rakendus | Kasutustingimused | Miks õmblusteta Incoloy 800? |
|---|---|---|
| Üle- ja järelsoojendi torud | 550-650 kraadi kõrgsurveaur | Roomamistugevus, tuleäärne korrosioon |
| Soojustagastusega aurugeneraatori (HRSG) astmetevaheline torustik | 500-600 kraadi, termotsükkel | Termiline väsimus, keevisõmblus puudub |
| Täiustatud ultra{0}}ülikriitilised (A-USC) katlapäised | 700-760 kraadi, 350 baari | Roomamistugevus (800H või 800HT) |
| Kontsentreeritud päikeseenergia (CSP) vastuvõtja torud | 500-600 kraadi, sulasool | Soola korrosioon, termiline stabiilsus |
| Tuumaaurugeneraatori torud (CANDU) | 300-350 kraadi kõrge puhtusastmega vesi | Madal koobalt, SCC vastupidavus, ASME III vastavus |
3. Kuumtöötlemine ja metallide töötlemine
| Rakendus | Kasutustingimused | Miks õmblusteta Incoloy 800? |
|---|---|---|
| Kiirgustoruga küttekehad | 700-900 kraadi, põlemiskeskkond | Oksüdatsioonikindlus, roomamiskindlus |
| Muhvel ja retordid | 600-800 kraadi, karburiseeriv või neutraalne | Karburisatsioonikindlus |
| Rullkolde ahju torud | 500-700 kraadi, termotsükkel | Mõõtmete stabiilsus, õmblusteta väldib keevisõmbluse pragunemist |
4. Nafta ja gaas (üles- ja keskvoolu)
| Rakendus | Kasutustingimused | Miks õmblusteta Incoloy 800? |
|---|---|---|
| Hapugaasi soojusvahetid | 150-250 kraadi, H₂S + kloriidid | SCC-kindlus, NACE MR0175 (eelistatud õmblusteta) |
| Toodetud vesijahutid | 100-200 kraadi, soolvesi + süsivesinikud | Kloriidikindlus |
| Glükooli reboileri torud | 150-200 kraadi, glükool + vesi | Üldine korrosioonikindlus |
5. Farmaatsia ja toiduainete töötlemine
| Rakendus | Kasutustingimused | Miks õmblusteta Incoloy 800? |
|---|---|---|
| Puhas aurujaotus (kõrge{0}}rõhk) | 180-200 kraadi, 10-15 baari puhast auru | Ei mingit keevisõmblust saasteainete püüdmiseks |
| Sanitaarsoojusvahetid | 100-150 kraadi, CIP-kemikaalid | Puhastatavus, korrosioonikindlus |
| Fermentatsiooni jahutusspiraalid | 30-80 kraadi, mahedad happed | Mittetoksiline, kergesti puhastatav |
Miks on õmblusteta paljudes nendes rakendustes kohustuslik:
| Rakendus | Miks keevitatud toru ei ole vastuvõetav |
|---|---|
| High-pressure hydrogen (>50 bar, >200 kraadi) | Vesiniku rabestumine keevisõmbluses HAZ |
| Hapugaas (H₂S, NACE MR0175, kõrge osarõhk) | kõvad kohad keevisõmblustel; NACE eelistab õmblusteta |
| Cyclic high-temperature (>500 kraadi) | Termiline väsimus praod keevisõmbluses |
| Tuumaohutusega{0}}seotud (ASME III) | Kood üldiselt keelab pikisuunalised keevisõmblused |
| Üli-puhas (pooljuht, kõrge-puhtusastmega ravim) | Sisemine keevisõmblus püüab osakesed kinni |
| High-pressure steam (>100 baari) | Roomamise rebenemise oht keevisõmblusel |
Temperatuuri{0}}põhine valikujuhend:
| Temperatuurivahemik | Soovitatav hinne | Õmblusteta spetsifikatsioon |
|---|---|---|
| Alla 540 kraadi (1000 kraadi F) | Incoloy 800 (N08800) | ASTM B407 või B163 |
| 540-650 kraadi (1000-1200 kraadi F) | Incoloy 800H (N08810) | ASTM B407 (täpsustage N08810) |
| 650-815 kraadi (1200-1500 kraadi F) | Incoloy 800H (N08810) | ASTM B407 (N08810) |
| 815–980 kraadi (1500–1800 kraadi F) | Incoloy 800HT (N08811) | ASTM B407 (N08811) |
Juhtumi näide – SMR Pigtail (hea rakendus):
Olukord:Auru metaanireformeri väljalaskeava pats, 800 kraadi, 25 baari, H₂ + CO atmosfäär
Nõue:Kõrge libisemistugevus, vastupidavus karburatsioonile, õmblusteta (kõrge -pingega tsoonis keevisõmblus puudub)
Valik:Incoloy 800H (N08810) õmblusteta toru, ASTM B407, 2" NPS Sch 80
Tulemus:Disaini kasutusiga saavutatud 10+ aastat
Juhtumi näide – puhas farmaatsiaaur (hea rakendus):
Olukord:Kõrge -puhtusastmega aurujaotus, 185 kraadi, 10 baari
Nõue:Ei saastu, sile sisepind, keevisõmblused puuduvad
Valik:Incoloy 800 (N08800) õmblusteta toru, ASTM B407, särav lõõmutatud sisepind
Tulemus:Valideerimine läbitud, osakesi ei eraldunud
Kokkuvõte:Incoloy 800 õmblusteta toru täidab kriitilist rolli keemia-, energia-, kuumtöötlemis-, nafta- ja gaasitööstuses ning farmaatsiatööstuses, kus temperatuurid ulatuvad krüogeensest kuni 815 kraadini, rõhk on kõrge ja keevisõmbluse rikke tagajärjed on vastuvõetamatud. Õmblusteta konstruktsioon tagab loomupärase terviklikkuse, mida keevitatud torud nende nõudlike rakenduste jaoks ei sobi.
4. küsimus: kuidas on Incoloy 800 õmblusteta toru võrreldav roostevabast terasest 316L õmblusteta toruga kõrgel temperatuuril ja söövitava töö jaoks?
A:Insenerid võrdlevad sageli Incoloy 800 ja 316L roostevaba terast, kuna mõlemad on austeniitsed ja saadaval õmblusteta torudena. Kuid nende jõudlus erineb oluliselt kõrgendatud temperatuuridel ja spetsiifilistes söövitavates keskkondades.
Alusmaterjalide võrdlus:
| Kinnisvara | Incoloy 800 (UNS N08800) | 316L roostevaba (UNS S31603) |
|---|---|---|
| Nikkel (Ni) | 30-35% | 10-14% |
| Kroom (Cr) | 19-23% | 16-18% |
| Molübdeen (Mo) | Pole (või jälgi) | 2-3% |
| Süsinik (C) | 0,10% või vähem | 0,03% või vähem |
| raud (Fe) | Saldo (~40-45%) | Saldo (~65-70%) |
| Maksumus (õmblusteta toru) | 2.5-3.5x 316L | Algtase (1,0x) |
Kõrge{0}}temperatuuri toimivuse võrdlus:
| Temperatuur | Incoloy 800 | 316L | Võitja |
|---|---|---|---|
| Maksimaalne pidev teenindus | 815 kraadi (1500 kraadi F) | 425 kraadi (800 kraadi F) | Incoloy 800 |
| Oksüdatsioonimehhanism | Õhuke, kleepuv Cr₂O₃ skaala | Paks, laialivalguv Fe-rikas skaala | Incoloy 800 |
| Roomamistugevus 550 kraadi juures | Hea (madal roomamiskiirus) | Kehv (kiire libisemine) | Incoloy 800 |
| Tõmbetugevus 600 kraadi juures | ~450 MPa | ~350 MPa | Incoloy 800 |
| Karburisatsioonikindlus | Hea | Vaene | Incoloy 800 |
| Sulfidatsioonikindlus | Mõõdukas | Vaene | Incoloy 800 |
Korrosioonikindluse võrdlus:
| Keskkond | Incoloy 800 | 316L | Võitja |
|---|---|---|---|
| Kloriidi pingekorrosioonipragunemine (SCC) | Immune (Ni >30%) | Vastuvõtlik | Incoloy 800 |
| Punktide eemaldamine (kloriidilahused) | PREN ~25 | PREN ~25 | Lips (mõlemad mõõdukad) |
| Lämmastikhape (oksüdeeriv) | Suurepärane | Hea | Incoloy 800 |
| Väävelhape (lahjendatud,<50°C) | Mõõdukas | Vaene | Incoloy 800 |
| Fosforhape | Hea | Mõõdukas | Incoloy 800 |
| Orgaanilised happed | Suurepärane | Hea | Incoloy 800 |
| söövitav (NaOH) | Hea | Kehv (söövitav SCC) | Incoloy 800 |
| Merevesi (täielik sukeldumine) | Ohtlik risk | Ohtlik risk | Lips (ei hea) |
Mehaanilised omadused toatemperatuuril (õmblusteta toru):
| Kinnisvara | Incoloy 800 (lõõmutatud) | 316L (lõõmutatud) |
|---|---|---|
| Tõmbetugevus (min) | 450 MPa (65 ksi) | 485 MPa (70 ksi) |
| Tootmistugevus (min) | 170 MPa (25 ksi) | 170 MPa (25 ksi) |
| Pikendus (min) | 30% | 35% |
| Kõvadus (tavaline) | 140-190 HB | 150-190 HB |
Praktilised rakendusjuhised:
Valige Incoloy 800 õmblusteta toru, kui:
| Seisund | Miks |
|---|---|
| Operating temperature >425 kraadi (800 kraadi F) | 316L kaotab tugevuse ja oksüdeerub kiiresti |
| Kloriidid esinevad märjal või niiskel kasutamisel | 316L SCC risk (isegi madalatel temperatuuridel) |
| Karburiseerimine või atmosfääri vähendamine | 316L moodustab mitte-kaitsva katlakivi |
| Pikk kasutusiga ilma asendamiseta | Incoloy 800 kestab kauem temperatuuril |
| Happelised protsessivood (va tugev väävelhape) | Incoloy 800 vastupidavam |
| Kõrgrõhu{0}}vesiniku teenus | 316L purk mureneb; Incoloy 800 vastupidavam |
| Hapugaas (H₂S) kloriididega | 316L ebaõnnestub SCC + pittinguga |
Valige 316L õmblusteta toru, kui:
| Seisund | Miks |
|---|---|
| Temperatuur<400°C (750°F) | 316L on piisav ja palju odavam |
| Ei sisalda kloriide (või väga vähe) | SCC riski puudub |
| Mitte-oksüdeeriv, mitte-karburiseeriv keskkond | 316L passiivkile stabiilne |
| Merevee või{0}}kõrge kloriidisisaldusega auk | Kumbki pole hea; kaaluge superdupleksi või 926 |
| Kulud on peamine põhjus | Incoloy 800 on 2,5-3,5 korda kallim |
| Lihtsalt saadaval olevad suurused ja graafikud | 316L õmblusteta on laialdaselt varutud |
Toimivusandmed – oksüdatsioon (kaalutõus pärast 1000 tundi):
| Temperatuur | Incoloy 800 (mg/cm²) | 316 liitrit (mg/cm²) |
|---|---|---|
| 500 kraadi | <1 | ~5 |
| 600 kraadi | ~3 | ~25 (skaala laigud) |
| 700 kraadi | ~8 | >50 (vastuvõetamatu) |
| 800 kraadi | ~20 | Pole hinnatud (ebaõnnestunud) |
Jõudlusandmed – roome 550 kraadi juures, 50 MPa pinge:
| Materjal | Aeg 1% libisemiseni | Aeg puruneda |
|---|---|---|
| Incoloy 800 (õmblusteta, lõõmutatud) | ~5000 tundi | ~20 000 tundi |
| 316L (õmblusteta, lõõmutatud) | ~500 tundi | ~2000 tundi |
Juhtumi näide – keemiareaktori õhuliin:
Teenus:450 kraadi, esinevad kloriidid (2-5 ppm), orgaanilised kloriidid
316L õmblusteta tulemus:SCC pragunemine 8 kuu jooksul (kuigi õmblusteta, materjal ebaõnnestus)
Incoloy 800 õmblusteta tulemus:Kasutusiga 6+ aastat, pragude puudumine, väike ühtlane oksüdatsioon
Kulude erinevus:Incoloy 800 oli 3x 316L, kuid välditi kahte asendust ja tootmisseisakuid
Juhtumi näide – kõrgrõhu{0}}vesiniku liin:
Teenus:350 kraadi, 80 baari, 95% H2
316L õmblusteta tulemus:Teatav vesiniku rabestumine 3 aasta pärast (vähenenud elastsus)
Incoloy 800 õmblusteta tulemus:8+ aastat, hapruseta
Järeldus:Incoloy 800 on eelistatud kõrge-rõhuga vesiniku jaoks, mis on üle 50 baari
Kokkuvõtlik võrdlustabel:
| tegur | Incoloy 800 (B407) | 316L (õmblusteta) |
|---|---|---|
| Maksimaalne pidev temperatuur | 815 kraadi (1500 kraadi F) | 425 kraadi (800 kraadi F) |
| Kloriidi SCC vastupidavus | Suurepärane (immuunne) | Kehv (tundlik) |
| Roomamistugevus 550 kraadi juures | Kõrge | Madal |
| Hydrogen service (>50 bar, >200 kraadi) | Hea | Marginaalne |
| Maksumus (suhteline) | 2.5-3.5x | 1.0x |
| Parim rakendus | 425-815 kraadi, kloriidid, happed, H2 | <400°C, clean, no chlorides |
Lõplik soovitus:Töötamiseks temperatuuril üle 425 kraadi, kloriidi-sisaldavates keskkondades, kõrge-vesiniku rõhu all või hapetes (välja arvatud tugevad redutseerivad happed) tagab Incoloy 800 õmblusteta toru suurepärase jõudluse, mis õigustab selle kõrgemaid kulusid. Madala-temperatuuri, puhta ja kloriidivaba teenuse jaoks alla 400 kraadi juures jääb 316-liitrine õmblusteta toru ökonoomseks valikuks. Insenerid peaksid hindama iga rakenduse konkreetseid temperatuuri-, korrosiooni-, rõhu- ja ohutusnõudeid, selle asemel, et kumbagi materjali universaalselt kohaldada.
K5: Kuidas peaks ostja kontrollima Incoloy 800 õmblusteta toru kvaliteeti pärast kättesaamist?
A:Incoloy 800 õmblusteta torude kvaliteedi kontrollimine on oluline, et vältida võltsitud, spetsifikatsioonist kõrvalekaldumise või kahjustatud materjali kasutamist. Süstemaatiline kontrollimisprotsess kaitseb kulukate rikete ja ohutusjuhtumite eest.
Järkjärgulise--sammu ülevaatuse saamine:
1. samm – dokumentatsiooni ülevaatus
| Dokument | Mida kontrollida | Punane Lipp |
|---|---|---|
| Veski katsearuanne (MTR) | UNS N08800 (mitte ainult "Incoloy 800"), keemia, tõmbetugevus, kuumtöötlus | Soojusnumber puudub, signatuur puudub |
| Vastavussertifikaat | Märgib ASTM B407 (või B163) ja ostutellimuse numbri | Üldine, PO viide puudub |
| NDE aruanded (kui see on määratud) | TÜ, ET või RT tulemused operaatori sertifikaadiga | Pole kuupäeva ega vastuvõtmise kriteeriume |
| Kuumtöötlemise rekord | Aja{0}}temperatuuri diagramm, mis näitab lõõmutamistemperatuuri ja jahutusmeetodit | Puuduv või ebajärjekindel |
MTR keemiakontroll (UNS N08800):
| Element | min (%) | Max (%) | Kinnitage |
|---|---|---|---|
| Nikkel (Ni) | 30.0 | 35.0 | Peab olema levialas |
| Kroom (Cr) | 19.0 | 23.0 | Peab olema levialas |
| Süsinik (C) | - | 0.10 | 0,10% või vähem |
| Alumiinium (Al) | 0.15 | 0.60 | Leviulatuses |
| Titaan (Ti) | 0.15 | 0.60 | Leviulatuses |
| Al+Ti kokku | 0.30 | 1.20 | Leviulatuses |
MTR tõmbetugevuse kontroll:
| Kinnisvara | Nõue | Kinnitage |
|---|---|---|
| Tõmbetugevus | Suurem kui 450 MPa (65 ksi) või sellega võrdne | MTR väärtus peab ületama miinimumi |
| Saagistugevus (0,2% nihe) | Suurem kui 170 MPa (25 ksi) või sellega võrdne | MTR väärtus peab ületama miinimumi |
| Pikendamine 4D-s | 30% või suurem | MTR väärtus peab ületama miinimumi |
2. samm – visuaalne ja märgistuse kontroll
| Kontrollige | meetod | Vastuvõtmine |
|---|---|---|
| Märgistuse selgus | Visuaalne | Loetav, püsiv (tempel või tindi{0}}joa) |
| Sisu märgistamine | Visuaalne | Soojuse number, UNS N08800, ASTM B407, suurus, ajakava |
| Pinna seisukord | Visuaalne, 2x suurendus | Ei mingeid õmblusi, ringe, skaalat, auke, sügavaid kriime |
| Lõppseisund | Visuaalne | Nelinurkne lõige, krõbedad, pragudeta |
| Sisepind (B163 torude jaoks) | Boreskoop (kui kriitiline) | Sujuv, ilma katlakivita, keevisõmbluseta (õmblusteta pole) |
3. samm – mõõtmete kinnitamine (punktkontroll)
| Parameeter | Tööriist | Tolerants (ASTM B407, tüüpiline) |
|---|---|---|
| Välisläbimõõt (OD) | Mikromeeter või nihik | ASME B36.19 kohta (nt 2" NPS: ±0,4 mm) |
| Seina paksus | Ultraheli paksuse mõõtja või tihvti mikromeeter | -12,5% minimaalne sein |
| Sisemine läbimõõt (ID) | Arvutatud (OD - 2 × sein) või tihvti mõõtur | Järjepidev |
| Pikkus | Mõõdulint | ±3 mm lõikepikkuste puhul |
| Sirgus | Sirge või laser | 1 mm 300 mm kohta (tavaline) |
ASTM B163 torude jaoks (soojusvaheti):
| Parameeter | Tolerantsus |
|---|---|
| OD (<25 mm) | ±0,08 mm |
| OD (25-50 mm) | ±0,10 mm |
| Sein (keskmine) | ±10% nominaalväärtusest |
| Sein (minimaalselt igas kohas) | -12,5% nominaalist |
4. samm – positiivne materjali identifitseerimine (PMI)
Esitage edasiiga toru pikkus(vähemalt kaks kohta toru kohta). Pihuarvuti XRF (x-ray fluorescence) on vastuvõetav.
Nõustamiskriteeriumid (UNS N08800):
Ni: 30-35%
Cr: 19-23%
Mo:<0.5% (distinguishes from 825)
Cu:<0.75%
Fe: tasakaal (tavaliselt 40–45%)
Punased lipud PMI-s:
| Vaatlus | Implikatsioon | Tegevus |
|---|---|---|
| Mo >1% | Tõenäoliselt Incoloy 825 või muu sulam | Keeldu |
| Ni<28% | Võimalik, et 304/310 roostevaba | Keeldu |
| Kr<18% | Vale sulam | Keeldu |
| Ni 35-40%, Cr 20-23% | Võimalik, et 800H või 800HT (vastuvõetav, kuid kontrollige süsinikku) | Aktsepteerige, kui süsinikusisaldus on vastuvõetav |
| Märkimisväärne erinevus torude vahel | Segatud kuumused | Keeldu kogu partiist |
5. samm – kõvaduse punkti kontroll (soovitatav kriitilise teenuse jaoks)
| meetod | Tööriist | Vastuvõtmine |
|---|---|---|
| Rockwell B | Kaasaskantav või pingi tester | 75–90 HRB (tavaline lõõmutatud) |
| Brinell | Kaasaskantav (Leeb/UCI konversioon) | 140-190 HB |
Kõvadus vahemikust väljas näitab:
95 HRB (>200 HB): ebapiisav lõõmutamine või külmtöötlus
<70 HRB (<140 HB): Over-annealed or incorrect alloy
6. samm – mittepurustava testimise kontrollimine (kui see on määratud)
| NDE meetod | Standardne | Kinnitage aruandes |
|---|---|---|
| Ultraheli (UT) | ASTM E213 | 100% katvus, kalibreerimine, operaatori sertifikaat, tagasilükatavate näidustuste puudumine |
| Pöörisvool (ET) | ASTM E309 või E571 | Võrdlusstandard, tundlikkus, tagasilükatavate signaalide puudumine |
| Hüdrostaatiline test | ASTM B407 | Katserõhk (1,5x disain), kestus, lekkeid pole |
7. samm – lamestamise test (hävitav, proovil – B163 torude jaoks või kui see on ette nähtud)
Lõika toru otsast rõngas (mitte kasutatavast pikkusest)
Tasandage paralleelsete plaatide vahel kuni kauguseni=2/3 algsest OD-st
Pragunemine pole lubatud
Kontrollimise kokkuvõtte saamise kontroll-loend:
| Samm | Ülevaatus | Nõustu näidisel | Nõustu 100% |
|---|---|---|---|
| 1 | Dokumentatsiooni läbivaatamine | Jah (kütte kohta) | - |
| 2 | Visuaalne ja märgistus | Jah (toru kohta) | Jah |
| 3 | Mõõtmeline | Jah (min 10% või 5 toru) | - |
| 4 | PMI | - | Jah (iga toru) |
| 5 | Kõvadus | Jah (min 5% või 3 toru) | - |
| 6 | NDE kinnitus (kui see on määratud) | - | Jah (iga toru) |
| 7 | Lamestamise test (kui see on ette nähtud) | Jah (1 kütte/suuruse kohta) | - |
Mida teha, kui materjali kinnitamine ebaõnnestub:
| Ebaõnnestumine | Tegevus |
|---|---|
| Märgistus puudub või on vale | keelduda; ei saa vastu võtta jälgimatut toru |
| PMI ebaõnnestub (vale sulam) | Kohene tagasilükkamine, karantiini, teavitage tarnijat |
| Mõõtmed üle taluvuse | Hinda: kui alaealine, taotle kontsessiooni; kui oluline, lükake tagasi |
| Liiga kõrge kõvadus | Taotlege uuesti{0}}lõõmutamist või tagasilükkamist |
| TÜ/ET ebaõnnestub | keelduda; ärge kasutage surveteenistuseks |
| MTR on puudulik või kahtlane | Taotle parandatud MTR-i; kui seda pole esitatud, lükake tagasi |
| Katsepragude tasandamine | Keelduge kuumusest/partiist |
Võltsitud materjal – punased lipud:
Price significantly below market (>30% madalam)
Tarnija ei suuda tuvastada toorainetehase allikat
MTR näeb välja üldine (soojuse numbrita, üldine signatuur)
Märgistus ütleb "Incoloy 800", kuid UNS-i numbrit pole
PMI näitab valet keemiat
Võltsimiskahtlusega seotud meetmed:
Ärge kasutage. Kogu materjal karantiini.
Teavitage tarnijat kirjalikult.
Taotlege kolmanda osapoole laboratoorset{0}}analüüsi (OES-i keemia, tõmbetugevus, kõvadus).
Esitage nõue ostutellimuse tingimuste alusel.
Teatage tööstusühendustele (nt MTI, API).
Kolmanda osapoole-labori kinnitus (vaidluse korral):
| Test | Standardne | Esitatud teave |
|---|---|---|
| Optilise emissiooni spektroskoopia (OES) | ASTM E1086 | Täielik keemia (sh C, S, P) |
| Tõmbetugevus (toatemperatuur) | ASTM E8/E8M | Tugevus, saagikus, pikenemine |
| Kõvadus (Rockwell või Brinell) | ASTM E18/E10 | Kinnitab lõõmutatud olekut |
| Metallograafia (mikrostruktuur) | ASTM E407 | Tera suurus, karbiidid, faasid |
| Lamestamise test | ASTM B407 | Plastsuse kontrollimine |
| Teradevaheline korrosioon (vajadusel) | ASTM G28 | Kinnitab õiget lõõmutamist |
Dokumentatsiooni säilitamine:
| Rakendus | Säilitusperiood |
|---|---|
| Üldine tööstus | 5 aastat (või vastavalt kliendi soovile) |
| Surveanum (ASME) | 10 aastat (või laeva eluiga) |
| Tuumaenergia (ASME III) | Taime eluiga (tavaliselt 40-60 aastat) |
| Offshore / NACE | 10 aastat (või regulatiivne nõue) |
Kokkuvõte – ostja kvaliteedikontrollnimekiri Incoloy 800 õmblusteta toru jaoks:
| Faas | Tegevus |
|---|---|
| Enne tellimist | Tarnija kvalifitseerimine (ISO 9001, veski luba, viited) |
| Ostutellimus | Määrake UNS N08800, ASTM B407 (või B163), mõõtmed, täiendavad testid |
| Enne saatmist | Taotlege MTR-i ülevaatust, võimalusel PMI-aruannet |
| Vastuvõtmisel | Visuaalne, märgistus, mõõtmete kontroll; PMI iga toru |
| Kui kriitiline | Kõvaduspunkti kontroll, TÜ/ET vastavalt ettekirjutusele |
| Vaidluse korral | Kolmanda osapoole{0}}labori kinnitus |
| Salvestus | Säilitage kõik dokumendid vastavalt regulatiivsetele nõuetele |
Seda süstemaatilist kontrollimisprotsessi järgides saavad ostjad Incoloy 800 õmblusteta toruga kindlalt nõustuda või tagasi lükata, tagades, et nende kriitilise kõrge{2}temperatuuri, kõrgrõhu või söövitava vedeliku käitlemissüsteemidesse satub ainult nõuetele vastav, jälgitav ja kõrge{1}}kvaliteetne materjal. Väike investeering ülevaatuse saamisse hoiab ära kulukaid tõrkeid, tootmise viivitusi ja ohutusjuhtumeid.








